Náš tým

Fotografka

 

Jmenuji se Pavlína Gerla Holasová.

Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou, kde jsem také vystudovala Soukromou Obchodní a Právní akademii. Krátce po jejím dokončení jsem se rozhodla přestěhovat do Prahy za svým nynějším manželem. 

V Praze jsem začínala jako modelka, vizážistka a postupně se seznamovala také s prací fotografky. Jako vizážistka jsem ráda experimentovala s extravagantním líčením, které ovšem žádný fotograf nedokázal zachytit dle mých představ, proto jsem se této úlohy zhostila sama. Za nedlouho jsem zjistila, že mě fotografování naplňuje ze všech aktivit nejvíce a začala jsem se mu věnovat na plno. Po narození dcery Natálie mě začalo bavit na focení novorozenců, dětí a rodin. Ráda pracuji s dětmi a toto téma je mi jakožto matce velice blízké.

Několik měsíců jsem působila také jako fotografka ve Vídni, kam jsem se s dcerou a manželem přestěhovala kvůli pracovním povinnostem. Nyní jsem zpět v Praze a kromě focení rodin a dětí se věnuji projektům zejména pro dámy se skvělým týmem viz. níže. Takže pokud se chcete například na den stát princeznou s námi můžete!

 

 

                                                                                                                    Módní stylistka, make-up & hair stylistka

Jmenuji se Janka Vít.

K této práci jsem se dostala ne úplně přímou cestou. Pracovala jsem jako dětská zdravotní sestra na porodnici. Založila jsem předporodní kurzy a učila budoucí maminky. Pak mi začaly zdravotní problémy s alergiemi a já musela tento krásný obor opustit a začala hledat, kde bych mohla dál pomáhat…

A tak tedy dělám ženy krásnější skrze můj cit pro barvy, pomáhat vybírat outfity, které zvýrazní krásu a zakryjí nedostatky, radím, jak najít svůj vlastní jedinečný styl. Na své práci miluji nekonečné možnosti, jak udělat klientku krásnější a zároveň podpořit a vyzdvihnout její přednosti a tím se cítit krásná a jedinečná. Velmi ráda komunikuji s lidmi a je pro mě důležitý pocit klientky. Na stylingu miluji kreativitu, fantazii, volnost a práci s různými vlastnostmi materiálů.

Absolvovala jsem kurzy profesionálního módního stylingu, osobního stylingu, hair stylingu a make upu ve Studiu 22 v Bratislavě a v Make-up institutu v Praze. Mám zkušenosti z profesionálních i charitativních fashion projektů s fotografy, módními návrháři, podílím se na tvorbě reklam a mojí prací je i styling pro film.

Cena

21002700
121002700
Focení dětí
od 2 100 Kč
 
Focení rodin
od 2 100 Kč
 
Focení Ženy/Muži
Fotím ženy a muže od 13 do X let- ano i babičky a dědečky :)  Jedná se o focení jednotlivců, nikoliv párů- na to využijte balíček Rodina.
od 2 700 Kč
5 položek celkem