Náš tým

Fotografka

 

Jmenuji se Pavlína Gerla Holasová.

Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou, kde jsem také vystudovala Soukromou Obchodní a Právní akademii. Krátce po jejím dokončení jsem se rozhodla přestěhovat do Prahy za svým nynějším manželem. 

V Praze jsem začínala jako modelka, vizážistka a postupně se seznamovala také s prací fotografky. Jako vizážistka jsem ráda experimentovala s extravagantním líčením, které ovšem žádný fotograf nedokázal zachytit dle mých představ, proto jsem se této úlohy zhostila sama. Za nedlouho jsem zjistila, že mě fotografování naplňuje ze všech aktivit nejvíce a začala jsem se mu věnovat na plno. Po narození dcery Natálie mě začalo bavit na focení novorozenců, dětí a rodin. Ráda pracuji s dětmi a toto téma je mi jakožto matce velice blízké.

Několik měsíců jsem působila také jako fotografka ve Vídni, kam jsem se s dcerou a manželem přestěhovala kvůli pracovním povinnostem. Nyní jsem zpět v Praze a kromě focení rodin a dětí se věnuji projektům zejména pro dámy se skvělým týmem viz. níže. Takže pokud se chcete například na den stát princeznou s námi můžete!

 

 

Vizážistka

Jmenuji se Šárka Koldová.

Vystudovala jsem Obchodní a právní akademii v Jablonci nad Nisou, následně jsem pracovala v různých odvětvích než jsem zatoužila po dětech a zůstala s nimi takřka 7 dlouhých let na rodičovské dovolené.

Poté jsem pracovala jako pojišťovací poradce, ale bohužel jsem postupem času přišla na to, že na tuto práci nemám buňky, a tak jsem tento profesní obor opustila a od té doby na sobě pracuji v oblasti vizážistiky, makeupu a různých technik od denního líčení po extravagantní looky. K této profesi mi neuvěřitelně přirostlo srdce, protože mě neskutečně baví, naplňuje a neustále inspiruje. Líbí se mi co vše makeup dokáže a i když zastávám heslo, že všechny jsme krásné takové jaké jsme od přírody, ráda líčením zvedám ženám jejich sebevědomí, protože si myslím, že je to velice důležité, aby se cítily opravdu dobře a měly vždy úsměv na rtech.

Momentálně spolupracuji se skvělým týmem, který se úžasně doplňuje a vytváří z krásných věcí ještě krásnější, ať už jde o reklamní focení šatů, beauty focení, vánoční či budoire focení, vždy jsme připravené se o Vás postarat.

 

 

Módní stylistka, make-up & hair stylistka

Jmenuji se Janka Vít.

K této práci jsem se dostala ne úplně přímou cestou. Pracovala jsem jako dětská zdravotní sestra na porodnici. Založila jsem předporodní kurzy a učila budoucí maminky. Pak mi začaly zdravotní problémy s alergiemi a já musela tento krásný obor opustit a začala hledat, kde bych mohla dál pomáhat…

A tak tedy dělám ženy krásnější skrze můj cit pro barvy, pomáhat vybírat outfity, které zvýrazní krásu a zakryjí nedostatky, radím, jak najít svůj vlastní jedinečný styl. Na své práci miluji nekonečné možnosti, jak udělat klientku krásnější a zároveň podpořit a vyzdvihnout její přednosti a tím se cítit krásná a jedinečná. Velmi ráda komunikuji s lidmi a je pro mě důležitý pocit klientky. Na stylingu miluji kreativitu, fantazii, volnost a práci s různými vlastnostmi materiálů.

Absolvovala jsem kurzy profesionálního módního stylingu, osobního stylingu, hair stylingu a make upu ve Studiu 22 v Bratislavě a v Make-up institutu v Praze. Mám zkušenosti z profesionálních i charitativních fashion projektů s fotografy, módními návrháři, podílím se na tvorbě reklam a mojí prací je i styling pro film.

Cena

21002700
121002700
Focení dětí
od 2 100 Kč
Focení rodin
od 2 100 Kč
Focení Ženy/Muži
Fotím ženy a muže od 13 do X let- ano i babičky a dědečky :)  Jedná se o focení jednotlivců, nikoliv párů- na to využijte balíček Rodina.
od 2 700 Kč
5 položek celkem